Wyniki rekrutacji
mamy przyjemność poinformować, że 10 sierpnia 2017 r. zakończylismy I etap rekrutacji do projektu Językowa Akademia Przedszkolaka - przedszkole przy ul. Jeziorańskiego 69 w Kielcach.

Poniżej zamieszczamy listy dzieci zakwalifikowanych oraz listę dzieci, które w I etapie rekrutacji nie zostały zakwalifikowane do projektu.
Do wszystkich z Państwa, którzy złożyli dokumenty rekrutacyjne zostanie wysłana informacja o wynikach rekrutacji oraz skontaktujemy się telefonicznie.

Szanowni Państwo 20 czerwca 2017 r. (wtorek) rpozpoczynamy rekrutację do nowego przedszkola w Kielcach na os. Świętokrzyskim w ramach projektu Językowa Akademia Przedszkolaka

W ramach projektu bezpłatnie gwarantujemy:
- opieka nad dzieckiem od 6.30 do 18.00 (istnieje możliwość zmiany godzin pracy na życzenie rodziców np. od 6.00)
- zajęcia edukacyjne prowadzone zgodnie z podstawą programową MEN w 4 grupach po 15 osób
- zajęcia z języka angielskiego - dwa razy dziennie a nawet częsciej - przedszkole dwujęzyczne
- konsultacje i zajęcia z logopedą
- konsultacje i zajęcia z psychologiem
- wycieczki i zapraszani goście
- pomoce i materiały do zajęć
- zajęcia z integracji sensorycznej
- zajęcia plastyczne, taneczne, rytmika
- ubezpieczenie NW
 Wkładem własnym rodziców są koszty wyżywienia w wyoksości 200 zł - opłata stała (śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek)

Przedszkole będzie posiadało komfortowo wyposażone 4 sale, 1 salę gimnastyczną - jako nieliczne przedszkole w Kielcach wyposażone w narzędzia do zajęć z integracji sensorycznej.
Tutaj wpisz swój tekst...